Ecodesign

LECHMA – Producent kominków z Poznania

Firma LECHMA istniejąca od 1989 roku to wiodący polski producent szerokiej gamy powietrznych wkładów kominkowych oraz kominków z płaszczem wodnym. W naszej ofercie znajdą Państwo niezbędne akcesoria kominkowe do bezpiecznej i fachowej instalacji. Zajmujemy się także produkcją stalowych wkładów kominowych z blachy żaro- i kwasoodpornej.

Od początku naszej działalności staramy się dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości. W czerwcu 2006 roku uzyskaliśmy Certyfikat Jakości ISO 9001:2002, a nasza firma zdobyła w ciągu ostatnich kilkunastu lat szereg prestiżowych nagród przyznawanych podczas targów branżowych w kraju i za granicą. LECHMA z powodzeniem sprzedaje swoje produkty na terenie całej Unii Europejskiej w krajach Europy Wschodniej oraz w Skandynawii.

Każdy klient mający indywidualne potrzeby może wybrać z naszej oferty kominki tradycyjne oraz nowoczesne, charakteryzujące się awangardowym designem. Wkłady z najnowszej serii typu LUX i EXCLUSIVE charakteryzują się nowoczesną konstrukcją i wysokimi parametrami technicznymi. Najnowsze produkty firmy – kominki typu PL-210ECO oraz PL-300 TOWER DUO spełniają rygorystyczne europejskie normy emisji spalin, a ich nowoczesna konstrukcja zapewnia optymalne i ekologiczne grzanie.

Zapraszamy do naszych salonów firmowych oraz salonów naszych dystrybutorów m.in. w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Warszawie i Wrocławiu.