LECHMA KOMINKI
ul. Strzeszyńska 63
"Galeria Podolany" ( 1 piętro )
60-479 Poznań

 

Kontakty

Biuro/ Dział Sprzedaży:

tel: +48 61 65-67-540
tel: +48 61 65-67-515
tel: +48 61 84-25-720
tel: 696 413 589
fax: +48 61 65-67-421
e-mail: biuro@lechma.com.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek w godzinach 8:00 - 16:00

Uwaga:
nie posiadamy terminalu do obsługi kart płatniczych

Zamówienia:
zamowienia@lechma.com.pl

Magdalena Grabowska
tel. kom.: 696 413 589
e-mail: magda.grabowska@lechma.com.pl

Anna Pluta
e-mail: annapluta@lechma.com.pl

 

Dyrektor Handlowy:
Agnieszka Tomaszewska
tel. kom.: 600 472 166
e-mail: atomaszewska@lechma.com.pl

 

Specjalista Techniczno-Handlowy

województwa: Lubuskie, Wielkopolskie, Łódzkie,
Dolnośląskie, Opolskie, Śląskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie, Lubelskie, południowa cześć Mazowieckiego

Marcin Tórz
tel. kom.: 515 222 939
e-mail: marcin.torz@lechma.com.pl

Specjalista Techniczno-Handlowy

województwa: Zachodniopomorskie, Pomorskie,
Kujawsko-Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Podlaskie, północna część Mazowieckiego z Warszawą

Przemysław Dawidowicz
tel. kom.: 515 222 917
e-mail: pdawidowicz@lechma.com.pl

 

 

Dyrektor ds. Inwestycji i Rozwoju:
mgr Grzegorz Wysocki
tel. kom.: 515 222 922
e-mail:grzegorz@lechma.com.pl

 

Kierownik Produkcji:
Arkadiusz Hartwich
tel. kom.: 515 222 928
e-mail:archie@lechma.com.pl

 

Dział Zaopatrzenia:
mgr Grzegorz Amanowicz
tel. kom.: 515 222 937
e-mail:produkcja@lechma.com.pl

 

Dział Marketingu i Reklamy:
e-mail:marketing@lechma.com.pl

 

Serwis wkładów kominkowych:
e-mail:serwis@lechma.com.pl

 

Urządzenia na pelety
inż. Grzegorz Książkiewicz
tel. kom.: 515 222 936
e-mail: projektowanie@lechma.com.pl

Przedstawiciele regionalni

Przedstawiciel na region Grecja

Εταιρεία: Σαμαράς Σπυρίδων
Ιδιοκτήτης: Σαμαράς Σπυρίδων
Διεύθυνση:  Υπαπαντής  172
Περιοχή: Αρτέμιδα  Αττικής Τ.Κ. 19016 
ΑΦΜ: 078874298 - ΔΟΥ: Παλλήνης 
Τηλ. 22940 88444 
Κιν. 6936068392
Email: info@lechma.gr
www.lechma.gr 

 

Wyłączny Autoryzowany Dystrybutor na region Ukraina

PP SYDORUK P. "Energozberigajuchi systemy"
ul. Zamarstynivska, 45 (biuro 1) 79019 LWÓW, Ukraina
Τel: +38 0677296651
Email: info@energy-safe.com.ua
www.lechma.com.ua 

 

Przedstawiciel na region Skandynawii

Artur Zasadni
tel. kom. 608 798 927
e-mail:azasadni@lechma.com.pl

 

Przedstawiciel na region Litwa

UAB "Fotum"
Paneriu g.49,
LT-01001 Wilno, Litwa
tel. +37060683444
e-mail:fotum1@gmail.com

 

Przedstawiciel na region Niemcy

Otto + Sohn Produktion & Vertriebs GmbH
Windeberger Landstraße 35
99974 Mühlhausen / Germany
tel. +493601/8885200
e-mail:info@otto-sohn.de

 

Przedstawiciel na region Słowenia

Eusiba d.o.o.
Dolenja Vas 58
3312 Prebold Słowenia
tel. +38 631306801
e-mail:info@eusiba.com

Formularz kontaktowy