LECHMA Lech Piasny
ul. Strzeszyńska 30
60-479 Poznań

NIP: 781-006-38-98
REGON: 630003255

 

Nr konta bankowego:
Bank: BPH S.A.
Nr konta: PL44 1060 0076 0000 3380 0006 8268

Kontakty

Biuro/ Dział Sprzedaży:

tel: +48 61 65-67-540
tel: +48 61 65-67-515
tel: +48 61 84-25-720
tel: 696 413 589
fax: +48 61 65-67-421
e-mail: biuro@lechma.com.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek w godzinach 8:00 - 16:00
sobota w godzinach 8:00 - 13:00

Uwaga:
nie posiadamy terminalu do obsługi kart płatniczych

Zamówienia:
zamowienia@lechma.com.pl

Magdalena Grabowska
tel. wew.: 127
e-mail: magda.grabowska@lechma.com.pl

Anna Pluta
tel. wew.: 113
e-mail: annapluta@lechma.com.pl

 

Dyrektor Handlowy:
Agnieszka Tomaszewska
tel. wew.: 114
tel. kom.: 600 472 166
e-mail: atomaszewska@lechma.com.pl

 

Specjalista Techniczno-Handlowy
Kominki - Region Północny

Przemysław Dawidowicz
tel. kom.: 515 222 917
e-mail: pdawidowicz@lechma.com.pl

 

Specjalista Techniczno-Handlowy
Kominki - Region Południowy

Mariusz Rozmiarek
tel. kom.: 515 222 923
e-mail: mrozmiarek@lechma.com.pl

 

Specjalista Techniczno-Handlowy
Urządzenia na pelety

Grzegorz Hoffmann
tel. kom.: 515 222 942
e-mail: hoffmann@lechma.com.pl

 

 

Dyrektor ds. Inwestycji i Rozwoju:
mgr Grzegorz Wysocki
tel. wew.: 117
tel. kom.: 515 222 922
e-mail:grzegorz@lechma.com.pl

 

Dział Księgowości:
mgr Renata Konieczna
tel. wew.: 118
e-mail:rkonieczna@lechma.com.pl

 

Kierownik Produkcji:
mgr Grzegorz Amanowicz
tel. wew.: 116
tel. kom.: 515 222 937
e-mail:produkcja@lechma.com.pl

 

Dział Produkcji Kominów:
Waldemar Lubiński
tel. wew.: 123
tel. kom. 515 222 947

 

Dział Zaopatrzenia:
Maria Hoffmann
tel. wew.: 124
tel. kom.: 515 222 943
e-mail:zaopatrzenie@lechma.com.pl

 

Dział Techniczny:
Przemysław Pluta
tel. wew.: 120
tel. kom.: 515 222 940

 

Dział Reklamacji:
Wiesław Piasny
tel: 515 222 910
e-mail:reklamacje@lechma.com.pl

 

Dział Marketingu i Reklamy:
e-mail:marketing@lechma.com.pl

Przedstawiciele regionalni

Przedstawiciel na region Grecja

Εταιρεία: ΣΑΜΑΡΑΣ ΕΜΠΟΡΙΚΗ – ΤΕΧΝΙΚΗ Ι.Κ.E
Ιδιοκτήτης: Σαμαράς Σπύρος
Διεύθυνση: ΥΠΟΚ. Νο2: ΥΠΑΠΑΝΤΗΣ 172
ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ Τ.Κ. 19016
Διεύθυνση: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ: ΑΦΡΟΔΙΤΗΣ 4
ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Τ.Κ. 20300
ΑΦΜ: 800350192 – Δ.O.Y ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΡ.ΓΕΜΗ 117780737000
Τηλ. 22940 88444
Κιν. 6936068392
Email: info@lechma.gr
www.lechma.gr 

 

Wyłączny Autoryzowany Dystrybutor na region Ukraina

PP SYDORUK P. "Energozberigajuchi systemy"
ul. Zamarstynivska, 45 (biuro 1) 79019 LWÓW, Ukraina
Τel: +38 0677296651
Email: info@energy-safe.com.ua
www.lechma.com.ua 

 

Przedstawiciel na region Skandynawii

Artur Zasadni
tel. kom. 608 798 927
e-mail:azasadni@lechma.com.pl

 

Przedstawiciel na region Litwa

UAB "Fotum"
Paneriu g.49,
LT-01001 Wilno, Litwa
tel. +37060683444
e-mail:fotum1@gmail.com

 

Przedstawiciel na region Niemcy

Otto + Sohn Produktion & Vertriebs GmbH
Windeberger Landstraße 35
99974 Mühlhausen / Germany
tel. +493601/8885200
e-mail:info@otto-sohn.de

 

Przedstawiciel na region Słowenia

Eusiba d.o.o.
Dolenja Vas 58
3312 Prebold Słowenia
tel. +38 631306801
e-mail:info@eusiba.com

Formularz kontaktowy