Ecodesign

BUDMA 2014 Złoty Medal MTP dla kominka PL500 Green SB

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana po wnikliwej ocenie ekspertów innowacyjnym produktom najwyższej jakości, odpowiadającym szeregu kryterium, wytworzonym w oparciu o najwyższej klasy technologie.

Tym wyróżnieniem na tegorocznych targach mogła poszczycić się nasza firma za nowoczesny ekologiczny kominek z płaszczem wodnym PL500 Green SB. Biorąc pod uwagę parametry pracy kominka oraz wysokiej jakości design z pewnością zasłużył on sobie na miano najlepszego kominka targowego w tym roku.

Kominek z płaszczem wodnym PL500 Green SB jest najnowszym produktem firmy Lechma. Wkład kominkowy posiada nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne, które pozwoliły na osiągnięcie sprawności na poziomie 80% i spełnienie wymagań surowej ekologicznej Niemieckiej normy BlmSchV 2 która zacznie obowiązywać od grudnia 2014r. Kominek ma moc nominalną 13,5KW, ciśnienie robocze 2bar, posiada jednolitą giętą szybę i palenisko wyłożone wermikulitem. Produkt jest ekologiczny i dba o ochronę środowiska. 

pl500 green sb

green