Ecodesign

Targi 2012 - Wrocław, Verona, Szczecin

LECHMA na Targach Budowlanych TARBUD Wrocław, Progetto Fuoco w Veronie i Bud-Gryf w Szczecinie. Wszystkim zainteresowanym i odwiedzającym serdecznie dziękujemy.

 

Targi Budowlane Tarbud we Wrocławiu
Firma Lechma wraz z zaprzyjaznioną firmą Kominki Vento zaprezentowała na stoisku swoje najnowsze produkty w tym PL-210 ECO. Stoisko odwiedziło wielu wiodących na polskim rynku dystrybutorów, sprzedawców i instalatorów. Wszystkim zainteresowanym i odwiedzającym serdecznie dziękujemy.

Obejrzyj zdjęcia

 

Targi Progetto Fuoco w Veronie
Firma Lechma na Targach Progetto Fuoco w Veronie zaprezentowała swoje najnowsze produkty i nowości m.in. piec kominkowy z płaszczem wodnym PL-300 Tower Duo . Stoisko odwiedziło wielu wiodących na polskim i europejskim rynku dystrybutorów, sprzedawców i instalatorów. Wszystkim zainteresowanym serdecznie dziękujemy.

Obejrzyj zdjęcia

 

Targi Bud-Gryf w Szczecinie
Firma Lechma zaprezentowała na Targach Bud-Gryf w Szczecinie swoje produkty, wraz z zaprzyjaźnioną firmą Steel-Art, która jest renomowanym producentem obudów oraz dystrybutorem uznanych produktów kominkowych i kominowych . Stoisko odwiedziło wielu dystrybutorów, instalatorów i poszukujących taniego i estetycznego źródła ogrzewania. Firmie Steel-Art oraz wszystkim zainteresowanym i odwiedzającym serdecznie dziękujemy.

Obejrzyj zdjęcia